Každý den se za něco pochval

28. února 2015 v 16:15 |  Inspiration
Napadlo mě, že dnes udělám to, co jiní neudělají, takže zítra dokážu to, co jiní nemůžou..


Posledním dnem února taky skončil můj únorový cvičební plán, který jsem úspěšně dokončila. Celkem jsem v únoru cvičila 20 dní a 8 dní měla rest. Mám tedy již druhým měsícem vyšlápnuto k cíli.
Upřímně, ne vždy se mi do cvičení chtělo (znáte to). Ono když přijedete v 5 ze školy, čeká vás hromada učení a do toho máte ještě cvičit, moc se vám nechce a nevíte co dřív. Ale těch třicet minut mě ještě nikdo nezabilo a vždycky jsem pak byla pyšná z odvedeného workoutu.

Možná že vám přijde, že se až tak nějak chválím. Ano, to dělám. Chválím se. A chválím se za něco každý den. Čekat od někoho, že vás pochválí, je asi jako čekat na vlak, když spadne trolej, takže je lepší a mnohem účinněší se pochválit sám. Nejen že se tím potěšíte, ale zároveň zjistíte, jestli byl váš den úspěný a nebo jestli jste se jen tak váleli v posteli a nic nedělali.

Jak tedy na to? Každý večer si buď na papír, nebo třeba do diáře napište věci, které jste přes den udělali a za které se chválíte. Může to být prakticky úplně cokoli, ale je důležité, abyste s pochvalou byli spokojeni. Můžete začít hned teď tím, že se za něco pochválíte do komentářů ;-)

Já se dnes chválím za:

Dokončenou February challenge

Udělání třech maturitních prací a začátek psaní seminární práce

Úklid pokoje

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rypouška Rypouška | Web | 28. února 2015 v 17:31 | Reagovat

Souhlasím s tebou. Čekat od někoho pochvalu, to nejde. Ten člověk si asi řekne: ,,Se snad zbláznila, ne?'' Cvičení je dobrá věc. Sama jsem cvičila každý den gymnastiku. Znáte to - rozštěp a další. A po pár měsících poznáte výsledek. Rozštěp umím a i další prvky z gymnastiky. Ale nic se nemá přehánět: to jsem jednou poznala. Dělala jsem provaz a pak mi nějak strašlivě ruplo v noze, která mě pak pekelně bolela. Od teď se gymnastiky už docela bojím. ale svůj výsledek to přineslo, a za ten se můžu pochválit. :) Piš dál skvělé články :) :)

2 Athé Athé | Web | 28. února 2015 v 19:16 | Reagovat

s chválením souhlasím:) a hned je lepší nálada z odvedené práce:) Taky jsem si dala únorovou výzvu, jen jsem jí nedokončila a ted bych ráda znovu začala v měsíci březnu:) Hlavně jen tak dál:)

3 Reach-goal Reach-goal | E-mail | Web | 28. února 2015 v 19:20 | Reagovat

[1]: Děkuji za hezký komentář :-) A gymnastiky se neboj, to se stává, že při cvičení sem tam něco zabolí. Chce to pořádně se protahovat a v krajním případě začít brát nějaký vyživy ;-)

[2]: Když sem zítra zavítáš, určitě nějakou březnovou challenge objevíš :-) A když budeš vědět, že jí neděláš sama, třeba u toho vydržíš!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama