Fresh news

14. září 2015 v 20:31 | Lucienne |  Diary
A už to začalo. Nová škola, nová brigáda. První dojmy jsou smíšené, něco se mi líbí víc, něco míň. Co se školy týče, zatím je mi to sympatické. Učebna, ve které budu následujících 9 měsíců zlepšovat svou angličtinu je útulná, příjemná, s deseti židličkami přesně pro nás. Skupinka spolužáků mi taky vyhovuje, myslím, že jsme si sedli, ale nerada bych něco zakřikla. Anglicky mluvící lektor Jay je vtipálek a je mu krásně rozumět :-) Dojmy z brigády jsou trochu zmatené, pořádně nevím co mě čeká, ale jelikož potřebuju peníze na nájem, pracovat se musí.

Jelikož se nám bohužel zatím nepodařilo v Praze sehnat byt, musím každý den dojíždět. Je to trochu vyčerpávající a Praha sama o sobě ze mě nějakým způsobem saje energii. Praha a vlak, ve kterém musím trávit 4 hodiny denně. Zároveň mě hrozně mrzí, že s sebou nemůžu tahat notebook, abych pro vás nachystala všechny ty nové články a recepty, nad kterými každý den přemýšlím. Tak doufám, že se mi aspoň po večerech poštěstí psát a že se dočkáte nových mňamek, taky přibude článek do fitness rubriky a možná se můžete těšit na nějakou tu recenzi knížek. Taky mám pro vás nachystanou jednu fitness challenge, do které doufám, že se zapojíte :-)

Jinak jsem včera oslavila své dvacáté narozeniny. Celý můj narozeninový den mi nějak nepřipadal..narozeninový. V sobotu přijeli babičky a dědové, slavilo se. Ale téma oslavy najednou uteklo od mých narozenin a přemístilo se k uprchlíkum, kteří právě bloudí někde po Maďarsku. Debaty o nich mě rozčilují, obzvláště, debatuje-li se o nich na mých narozeninách.
Když mi tedy v neděli bylo oficiálně dvacet, strávila jsem den jen se svým přítelem, který mě obdaroval těmi nejkrásnějšími dary a především svou pozorností. Bez něj, bych byla na své narozeniny doma sama.
Teď už je pomalu čas jít spát. Ráno mě čeká další dvouhodinová cesta do Prahy a ještě dnes si musím udělat oběd - kuskus se špenátem, na recept se také můžete v následujících dnech těšít. Mějte se krásně!

PS: Co se takhle zapojit do LOVE yourself challenge? R.G.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lů | Web | 15. září 2015 v 14:56 | Reagovat

Je fajn, že ze školy máš dobré pocity... je super, že jste si se spolužáky sedli. Moc ti přeju, aby to tak vydrželo i dál. :)
Na brigádě se to snad zlepší, začátky jsou všude těžké. :)

Já na Prahu ráda vzpomínám a občas mi i chybí, chvíli jsem tam po střední bydlela s kamarádkou a bylo to fajn. :) Ale to cestování vlakem, tolik hodin denně, to by mě vyčerpávalo. Myslím, že až tam seženeš byt, bude všechno mnohem lepší. :)
Na všechny články, které připravuješ, se moc těším. :) A na tu challenge jsem zvědavá. :D

K narozeninám opožděně přeji všechno nejlepší! :) 20 je krásný věk (píšu to u každého věku, který je nižší než ten můj :D :D)! :)

Jinak děkuji.
Tu ovesnou jsem si k obědu udělala zatím jen jednou. :D Večer před jsem si zapomněla něco připravit a ráno jsem šílela, že v práci nebudu mít zase co jíst. :D Tak nakonec to dopadlo takhle. Ale bylo to dobrý. :)

2 Casey Casey | Web | 15. září 2015 v 21:54 | Reagovat

Nejdřív moc gratuluju ke 20tinám :) Já je oslavila před měsícem...a připadám si najednou stará :'D Tak snad budete skvělá parta celý rok, kolektiv je hrozně důležitý..a snad i ta brigáda bude fajn. To dojíždění chápu, sama trávím v autobuse 2 hodiny denně a i to je hrozný, natož 4. Ale člověk se musí naučit ten čas využívat...třeba čtením, učením..a nebo nejlépe se prospat :D Na nové články ze světa fitness se moc těším, těch prostě není nikdy dost...obzvlášť těch, které se týkají jídla :D Do té challenge se ráda zapojím...jen jestli jsem dobře pochopila, tak to spočívá v napsání pár bodů o tom, co mám na sobě ráda? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama