Love yourself challenge

5. září 2015 v 12:47 | Lucienne |  Inspiration
Dneska jsem se rozhodla napsat článek z tochu jiného soudku, než je cvičení, nebo zdravé fit recepty, i když na ně možná už týden čekáte (nebojte se, přijdou). Včera jsem měla tak trochu volnější a nudný den, takže jsem zasedla k počítači a rozhodla se prohlídnout si nějaké blogy, možná proto, že jsem hledala inspiraci, nebo spíš proto, že mě zajímalo, o čem všem se dá psát.
Po zhruba hodině prohlížení si všemožně zaměřených blogů jsem si uvědomila, že většina článků byla dost depresivních, o tom, jak má dotyčná blogerka špatný život, je nešťastně zamilovaná a sama sebe nemá ráda. Samozřejmě jsem četla i pár nádherných a pozitivních článků, které mi vykouzlily úsměv na tváři, ale bylo jich podtstaně méně. Ráda bych tedy teď napsala článek, který i vám nakonci vykouzlí úsměv na tváři :-)

Myslím si že základ a úspěch všecho, co v našem životě děláme závisí na tom, jaký máme sami k sobě vztah. A stejně tak si myslím, že toho v životě nejde moc dosáhnout, když se nenaučíme mít rádi sami sebe. Možná právě to je příčina toho, proč si nemůžete najít fungující vztah - vždyť přece, když nedokážete milovat sami sebe, jak to může zvládnout někdo jiný? Když nedokážeme ocenit my sami naše schopnosti, jak přesvědčíme druhé, že jsme v něčem opravdu dobří? Cílem mého článku je, abyste se chvíli zamysleli nad věcmi, které na sobě opravdu máte rádi. Nějaká věc to být musí. Něco máte rádi na svém vzhledu, něco na své povaze, nebo určitě dobře a rádi děláte nějakou činnost. Nehledejte na sobě to špatné. Hledejte jen to dobré a napište to do komentářů. Napište si to na papír a vyvěste v pokoji a každý den si to přípomínejte!

Abych šla dobrým příkladem i já napíšu pár věcí, které mám na sobě ráda.

1) Mám ráda tu dětskou duši v sobě. I přes to, že už jsem dospělá a musím činit dospělácká rozhodnutí, někdy jsou chvíle, kdy si připadám jako desiletá holka, která dělá hlouposti a cítí se bezstarostně. Takové chvíle opravdu zbožňuju.
2) Mám ráda svoje dlouhé vlasy. I když mě někdy rozčiluje, že mi lezou do obličeje, nebo že se rychle mastí, když jsou umyté a voňavé,myslím, že jsou dokonalé.
3) Jsem na sebe pyšná, protože dokážu překonávat svoje hranice, ať už ve cvičení, nebo ve zdravé stravě. Před půl rokem by se mi ani nesnilo, že dokážu uběhnout pět kilometrů.
4) Mám ráda to, jak se oblíkám. Myslím si, že nemám špatný vkus.
5) Mám na sobě ráda věrnost. Nikdy jsem ani nepomyslela na to, že bych svého partnera podvedla. Má povaha na to není stavěná :-) Když miluju, tak se vším všudy.
6) I když neumím noty, dokážu hrát dobře na pinao i na kytaru.

Nebojte se říct, co se vám na sobě líbí. Najděte si na sobě to nejhezčí a toho se držte. Keep smile and love yourself. R.G.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | 5. září 2015 v 19:00 | Reagovat

Sranda je, že přesně pro ta fakta, která jsi o sobě vypsala, tě mám ráda. :-) Ač některé věci člověk moc posoudit zvenku nemůže, jako třeba věrnost ve vztahu. Ale to, že jsi často prdlá jako dítě, dokážeš se vyhecovat k výkonu i když už nezbývá sil (však maturitaaa!), a že piano & kytara v tvém podání jsou balzám na duši.. no to je zkrátka pravda a je hrozně fajn, že si toho na sobě ceníš i ty sama. :-)

2 Casey Casey | Web | 6. září 2015 v 0:05 | Reagovat

Děkuju :)) Výlet byl skvělý. Popravdě ve všední dny mám jen jednu svačinu...vlastně i o víkendu, protože to jakoby nestíhám. Ale zase mám o to větší porce :)
To je pravda, každý by na sobě něco změnil a každý na sobě něco nesnáší. Osobně na sobě nemám ráda strašně moc věcí, ale radši myslím na ty, které na sobě oceňuju, i když to tak nevypadá, protože se vypisuju ze špatné nálady na blog, je to taková moje očista :)
Jinak k poslednímu bodu...někde jsem slyšela, že ani the beatles je neuměli :) Jak dlouho hraješ?

3 MaikelG MaikelG | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:28 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama