Vysávač energie

10. listopadu 2015 v 20:00 | Lucienne |  Diary
Sedím na lavičce před budovou, kam chodím do práce a koukám se na hodinky. Ještě pět minut a musím tam jít. Nechci tam být ani o minutu dřív, něž musím. Jsem demotivovaná a unavená. Těším se, až bude večer a budu moct jít domu...

Tohle jsou mé každodenní pocity předtím, než mám jít do práce. Každý den ta stejná rutina, která mě nebaví a vysiluje mě. Celkově mě Praha začala tak nějak vysávat z posledních kousků energie. Jsem zvyklá na vesnici, na klid, ticho a v rámci možností na milý lidi, kteří se na mě usmějí a slušně pozdraví, když je potkám. Nechci fňukat a stěžovat si, na druhou stranu vím, že musím něco udělat se svým životem, abych předcházela takovýmto článkům.Už se brzy stmívá, což mi kazí mé plány chodit po práci běhat, protože když přijdu v pět, je už tma. A ačkoli jsem si v Praze našla dobré místo na běhání, není osvětlené. Sbírám veškerou svou motivaci, abych se donutila vstávat ráno o něco dřív, abych mohla zdokonalovat svůj běh a vyčistit si aspoň trochu mysl.
Vím, že někteří z vás, co čtou můj blog, mají zkušenosti s fitky a různýmu centry na cvičení v Praze. Mohli byste mi poradit, kam chodit, za relativně slušné peníze? :-)

Aspoň s jídlem jsem tak nějak spokojená. Vařím si sama, nakupuju si sama, takže mám plně pod kontrolou, co jím, kdy to jím a mám z toho radost. Chtěla bych do svého života vtisknout nějaký nový směr, nějakou motivaci, která by mě plnila optimizmem a energií. Snad se mi brzy podaří ji najít. Začnu tím, že se budu zase více věnovat svému blogu a vám, co se dobroučkých receptů týče. Těším se na to. A časem určitě (tak jako vy všichni) dosáhnu cíle!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brixie Brixie | Web | 10. listopadu 2015 v 23:03 | Reagovat

Radila bych ti změnit práci, protože když tě nebaví a nenaplňuje tak je to blbé :(

2 Michaela Michaela | Web | 11. listopadu 2015 v 14:19 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsem narazila na tvůj blog. Ani nevím, čím mě tak zaujal, možná popiskem v menu, ale prostě se mi líbí.
Kde pracuješ, že tam chodíš tak nerada? :) .. Souhlasím, běhat k večeru za tmy, to je hrůza, ani zkoušet to nebudu. Ale ani ráno se nedokážu donutit. Možná mě odrazují ty lidi všude kolem i v ranní čas, jedině, že bych vstávala tak v pět. :/ A to prostě nedám! :D
Tak ti přeji, aby ses brzy cítila líp. Buď aby se tě to v práci začalo bavit a nebo aby sis našla nějakou jinou. Také abys to nějak vyřešila s běháním a fitky. :)) Měj se fajn. :)

3 littlebitofkristen littlebitofkristen | Web | 11. listopadu 2015 v 15:25 | Reagovat

Neuvažuješ o změně práce? :/ Jak vidím, tak je to z velké části příčina tvé nálady :/

4 Lucie Lucie | Web | 12. listopadu 2015 v 20:30 | Reagovat

Ještě, než jsem šla na VŠ, tak jsem tohle s prací taky zažívala. :/ Nesnášela jsem to tam, znám ty pocity, které popisuješ. :( Nechceš se kouknout po něčem jiném? Teda, určitě už tě to taky napadlo.. sama totiž vím, že mě to hodně pomohlo tam skončit. Hned se změnily nálady, všechno.

Joo, tohle je na nic, teď už je tma brzy a ráno je taky celkem dlouho... :/
V Praze nejsem, takže s fitkem bohužel neporadím. :( Ale doufám, že na nějaké narazíš a budeš s výběrem spokojená. :)

Snad se všechno brzy v lepší obrátí a bude zase dobře! <3

Jinak tě chápu... mně stačilo, když jsem byla týden nemocná a nemohla cvičit, psychicky jsem na tom byla taky špatně. Neumím si vůbec představit, že bych musela z časových důvodů (nebo z jakýchkoliv jiných) se cvičením skončit. :( Snad to opravdu bude brzy lepší a ty najdeš místo, kde se cvičení budeš moct věnovat.. a hlavně na to snad budeš mít čas. :)

A děkuji moc! Stále se odhodlávám, rozhodnutá už jsem, fakt to dál nemá cenu.. ale je to šíleně těžký, protože bez něj to finančně neutáhnu a budu se muset stěhovat kdo ví ke komu.. a budu najednou na všechno sama, což jsem nikdy nebyla a "trochu" se toho kroku bojím.

Snad to ale zvládnu, někdy... tobě taky hodně sil, ať to všechno zvládneš! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama