O blogu

Otvíračka!

25. ledna 2015 v 17:00
Zdravím všechny. Ráda bych vás přivítala na mém blogu reach-goal/dosáhni cíle. Blog o cvičení, jídle, kosmetice, motivaci, až po pozitivní energii.
Hned na začátku bych chtěla upřesnit, že nejsem žádným odborníkem a to na nic. Cvičím od nového roku a ráda bych se s vámi podělila o to, co již umím a co se v průběhu blogování přiučím. Samozřejmě na oplátku budu ráda, když přiučíte vy něčemu mě.

Kdo vlastně jsem?
Jmenuji se Lucie. Jsem 19cti letý člověk, který touží udělat sám sebe lepším. Již čtvrtým rokem studii gymnázium a...(blabla, na tyhle řeči budeme mít času ještě dost.)

Co mě motivovalo?
Mojí největší motivací byl asi můj přítel, který má s posilováním a zdravějším jídlem nějaké zkušenosti a dál se o to zajímá. Já osobně jsem měla jakousi nechuť ke cvičení a ke zdravějšímu životnímu stylu. Vedle něj jsem si vždy připadala nezdravě a nezpevněně. Jeho pošťuchování a "tahání za špíčky" mě namotivovalo. Rozhodla jsem se to aspoň zkusit. Čímdál tím víc ovšem pociťuji, že to nedělám pro něj, ale hlavně pro sebe. K mému velkému překvapení mě cvičení opravdu začalo bavit, i když cvičím opravdu jenom pár dní a mám se ještě hodně čemu učit. Po každém cvičení cítím opravdovou radost sama ze sebe, že jsem to další den prostě dokázala. V přítelovi mám ovšem oporu a také ho využívám jako jakousi "poradnu", když si nevím s něčím rady.
I vy to můžete dokázat. Mě namotivoval on a já bych zase ráda namotivovala vás. Pojďme společně dosáhnout cíle. Nemusí to být zrovna cvičení, nebo zdravé jídlo, tento blog rozhodně nebude jenom o tom. Můžete dosáhnout uplně čehokoli.

Co tedy od blogu můžete čekat?
Ráda se s vámi podělím o nejrůznější cvičební programy, o hudbu, o má životí moudra, nějaká ta zdravá strava, různé fígle a hlavně velkou dávku motivace.

Pomozte mi:
Tento blog je z 90% procent tvořen pro vás, takže ráda uvítám jakékoli rady, připomínky, nápady! Piště mi na email: reach-goal@seznam.cz


 
 

Reklama